Nasza firma zajmuje się sprzedażą pomp ciepła w Środzie Śląskiej. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie to niezawodne powietrzne pompy ciepła najwyższej jakości. Jeżeli więc szukasz ekologicznych rozwiązań do swojego domu, koniecznie skontaktuj się z nami i postaw na odnawialne źródła energii. Decydując się na zakup i montaż pompy ciepła Dragon, zyskasz urządzenie o szerokim spektrum działania. Może ono bowiem zarówno ogrzewać wnętrza domu, jak i je chłodzić, a dodatkowo przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Wszystkie te funkcje pełni bez konieczności spalania jakiegokolwiek paliwa, dzięki czemu jego praca nie zagraża środowisku. Pompy ciepła podczas wytwarzania ciepła nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, a więc nie przyczyniają się do powstawania toksycznego smogu.

Z tego względu można ubiegać się o różnego rodzaju dotacje na ich zakup i montaż. W zależności od tego, czy jesteś właścicielem nowego budynku, czy planujesz przeprowadzenie gruntownego remontu obejmującego także prace termomodernizacyjne i wymianę starego źródła ciepła, czy chcesz połączyć tego typu pompę ze swoją instalacją fotowoltaiczną, możesz skorzystać z różnych programów rządowych. O dofinansowanie do pomp ciepła można ubiegać się w ramach takich programów jak: „Czyste Powietrze”, „Moje Ciepło”, czy „Mój Prąd”. Jeżeli nie masz czasu samodzielnie wypełniać niezbędnych dokumentów i ich składać, zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy Ci uzyskać dotację, zajmując się w Twoim imieniu wszystkimi formalnościami.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup naszej pompy ciepła w Środzie Śląskiej?

Nasze pompy ciepła to innowacyjne urządzenia, które pracują cicho, efektywnie, wydajnie i bezawaryjnie. Nie musisz obawiać się, że zamarzną, gdy temperatura spadnie poniżej -25°C, gdyż zostały one wyposażone w nowoczesne technologie, które powodują, że pompy pracują płynnie nawet wtedy, gdy na zewnątrz temperatura obniży się do -30°C! Zawdzięczają to systemowi EVI (jest to zaawansowany bezpośredni wtrysk pary do kompresora) oraz przystosowanej do niego sprężarce Panasonic typu DC inwerter. Zastępuje ona wykorzystywane w urządzeniach konkurencyjnych firm energochłonne grzałki. Dzięki niej nasze pompy ciepła w Środzie Śląskiej pobierają czterokrotnie mniej prądu od pomp innych producentów. Moc pomp ciepła Dragon pochodzi w 100% ze sprężarki.

Takie rozwiązanie pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 40%, zapewniając równocześnie komfort termiczny wszystkim domownikom! Ponieważ zależy nam na tym, aby oferowane przez nas urządzenia były jak najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, zastąpiliśmy łatwopalny czynnik chłodniczy R410A ekologicznym, wydajnym i bezpiecznym czynnikiem chłodniczym R32.

Jeżeli chcesz zainwestować w proekologiczne rozwiązanie grzewcze, powietrzne pompy ciepła będą dla Ciebie idealną propozycją. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem pomp ciepła w Środzie Śląskiej. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie optymalnie dopasowane do Twoich oczekiwań oraz zapotrzebowania cieplnego Twojego budynku. W celu określenia tego zapotrzebowania, przeprowadzimy profesjonalny audyt oraz konsultacje, podczas których dowiemy się, jakie są Twoje wymagania. Sam montaż powietrznych pomp ciepła jest stosunkowo prosty, a nasi pracownicy radzą sobie z nim bardzo sprawnie. Dzięki temu, że oferowane przez nas pompy powietrzne to urządzenia typu monoblok, cały sprzęt montowany jest najczęściej na zewnętrznej ścianie budynku. Instalacja takiej pompy nie wymaga również przeprowadzania czasochłonnych prac ziemnych na Twojej posesji, takich jak odwierty czy wykopy. Gwarantujemy bardzo szybkie terminy montażu, dzięki czemu nie będziesz musiał zbyt długo czekać na nowe źródło ciepła w swoim domu.

Wybierając nasze pompy ciepła, masz pewność, że będą one bezawaryjnie działać przez długie lata. Są to urządzenia zbudowane z najwyższą starannością, składające się z najwyższej klasy podzespołów. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego dajemy na nie aż 7 lat gwarancji. Obejmuje ona wszystkie podzespoły i części.