Oferujemy innowacyjne i ekologiczne rozwiązania grzewcze, jakimi są powietrzne pompy ciepła w Lubinie. Są to urządzenia, które do produkcji ciepła nie muszą spalać żadnego paliwa stałego, dzięki czemu ich użytkowanie nie przyczynia się do zwiększenia zanieczyszczenia powietrza. Ciepło powstaje w nich przez przemieszczenie go z jednego obszaru w drugi. Pompy ciepła są odnawialnym źródłem energii, które pozwoli Ci zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 40% i wyeliminować problem emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Decydując się na montaż pompy ciepła w Lubinie, zwiększysz energooszczędność swojego domu, zapewniając sobie i pozostałym domownikom optymalny komfort termiczny o każdej porze roku. Pompy te służą do ogrzewania budynków oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Latem mogą również pełnić funkcję klimatyzatora, efektywnie chłodząc wnętrza.

Co zyskasz, decydując się na montaż pompy ciepła w Lubinie?

Nasze pompy ciepła to innowacyjne urządzenia monoblok nowej generacji typu powietrze-woda. Dzięki nim Twoje opłaty za prąd będą mniejsze. Latem będziesz miał zapewniony przyjemny chłód, a zimą ciepło. Ich praca nie wpłynie negatywnie na środowisko naturalne. Pompy ciepła Dragon mogą być montowane zarówno w domach mieszkalnych, jak i instalacjach przemysłowych. Ich montaż jest prosty i szybki, ponieważ nie trzeba wykonywać żadnych prac ziemnych. Zdecyduj się na instalację z pompą ciepła, jeżeli dopiero budujesz dom, albo jeśli chcesz przeprowadzić modernizację istniejącego systemu grzewczego, aby zwiększyć jego sprawność i zmniejszyć koszty eksploatacji. Nasze pompy ciepła współpracują z istniejącymi już źródłami ciepła, a jeżeli połączysz je z instalacją fotowoltaiczną, to jeszcze bardziej obniżysz opłaty za prąd oraz zmniejszysz koszty eksploatacji samej pompy.

Oferowane przez nas pompy ciepła zostały wyposażone w nowoczesny system EVI, czyli zaawansowany bezpośredni wtrysk pary do kompresora oraz specjalną, przystosowaną do tego sprężarkę inwerterową Panasonic typu DC. Te technologie zastępują tradycyjnie wykorzystywane w urządzeniach innych producentów energochłonne grzałki, które tylko w teorii włączają się dopiero przy siarczystych mrozach. W praktyce często uruchamiają się już przy temperaturze około 0°C, nawet czterokrotnie zwiększając pobór prądu. Pompy z grzałkami zużywają więc 4 razy więcej prądu przez większość sezonu jesienno-zimowego. Powietrzne pompy ciepła Dragon są znacznie bardziej energooszczędne, a dzięki wykorzystywanym w nich technologiom działają płynnie nawet wówczas, gdy temperatura na zewnątrz spadnie do -30°C. Montaż pompy ciepła w Lubinie to propozycja dla świadomych ekologicznie inwestorów, którzy szukają oszczędności i chcą żyć w zgodzie z naturą. Zdaj się na nas, zamów urządzenie i zleć nam jego profesjonalny montaż!