Zdecyduj się na zakup nowoczesnej pompy ciepła Dragon i powierz nam jej montaż. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz montażem pomp ciepła w Legnicy i okolicach. Jeżeli mieszkasz w Legnicy i chcesz postawić na odnawialne źródła energii, to pompy ciepła umożliwią Ci zapewnienie komfortu cieplnego w Twoim domu oraz przygotowywanie ciepłej wody użytkowej, jednocześnie nie powodując emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką energooszczędnością i niezawodnością. Dzięki nim będziesz mógł zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 40%!

Powietrzne pompy ciepła w Legnicy to prawdziwa rewolucja na rynku grzewczym! Nasze pompy są urządzeniami nowej generacji typu powietrze-woda. Zostały wyposażone w system EVI (czyli zaawansowany bezpośredni wtrysk pary do kompresora) oraz w innowacyjną sprężarkę inwerterową Panasonic typu DC. Te dwie technologie zastępują tradycyjnie stosowane w pompach ciepła innych producentów energochłonne grzałki, dzięki czemu w Twoim domu drastycznie zmniejszy się zużycie prądu, a system grzewczy będzie pracował płynnie nawet zimą, gdy temperatura na zewnątrz spadnie do -30°C.

Sprężarka inwerterowa to niezawodny sposób na zapewnienie płynnej regulacji wydajności pracy pompy przy zachowaniu jej wysokiej sprawności. Jest to możliwe, gdyż sprężarka tego typu wyróżnia się zmienną prędkością (częstotliwością) silnika oraz mocy, dzięki czemu elastycznie dostosowuje się do wymaganej mocy cieplnej danego układu grzewczego. Pompy ciepła Dragon są najlepsze na rynku, ponieważ dopasowują się do parametrów budynku i działają bezawaryjnie bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz.

Kto powinien rozważyć montaż pompy ciepła w Legnicy?

Jeżeli mieszkasz w Legnicy i szukasz oszczędności, to zakup i montaż pompy ciepła w Legnicy jest dla Ciebie świetną propozycją! Dzięki niej znacząco obniżysz rachunki za prąd, zapewnisz odpowiedni komfort cieplny sobie i swojej rodzinie, a także zadbasz o środowisko. Używając pompy ciepła, Twój dom nie będzie przykładał się bowiem do emisji spalin, gdyż urządzenie to nie spala żadnego paliwa. Produkuje ciepło, przemieszczając je z jednego obszaru do drugiego. Dodatkowo w naszych urządzeniach zastosowaliśmy ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy R32. Jeżeli cenisz sobie wysoki komfort użytkowania, pompa ciepła Dragon jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Naszymi pompami możesz zarządzać zdalnie poprzez WiFi niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujesz.

Montaż pompy ciepła w Legnicy to doskonały sposób, aby zmniejszyć rachunki za prąd i zwiększyć energooszczędność domu. Powietrzna pompa ciepła może być instalowana w instalacjach domowych, przemysłowych, w budynkach nowych i już istniejących. Jej montaż nie wymaga przeprowadzania czasochłonnych prac ziemnych, dzięki czemu Twoja posesja nie zostanie rozkopana, a instalacja przebiegnie sprawnie i szybko!