Oferujemy nowoczesne powietrzne pompy ciepła, które pozwolą Ci zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 40% i sprawią, że Twój dom będzie przyjazny środowisku. Pompy ciepła służą do ogrzewania budynku, podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a latem chłodzenia wnętrz. Są to więc urządzenia o szerokim spektrum działania. Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym w naszych urządzeniach (system EVI oraz dopasowane do niego sprężarki inwerterowe Panasonic) pompy ciepła Dragon działają niezawodnie o każdej porze roku (nawet przy mrozach dochodzących do -30°C) i zużywają czterokrotnie mniej prądu od pomp innych producentów wyposażonych w grzałki. W naszych pompach zostały one zastąpione sprężarką, która działa efektywniej i pozwala poczynić oszczędności nawet zimą. Dzięki temu energochłonna grzałka nie włącza się, gdy na zewnątrz temperatura spada poniżej 0°C, co wpływa na znacznie niższe rachunki. Pompy ciepła Dragon są znacznie bardziej energooszczędne od grzałkowych pomp ciepła konkurencji, ponieważ ich moc pochodzi w 100% ze sprężarki, a nie (jak w przypadku pomp ciepła z grzałkami) tylko w 70%.

Nasze pompy ciepła działają płynnie, zwiększając energooszczędność Twojego domu i zmniejszając opłaty za prąd. Jako odnawialne źródło energii są objęte dofinansowaniem do pomp ciepła we Wrocławiu oraz innych lokalizacjach w całym kraju. Mogą być montowane w domach mieszkalnych i instalacjach przemysłowych. Współpracują z istniejącymi już źródłami ciepła, dzięki czemu można zdecydować się na ich montaż nie tylko na etapie budowy w nowych budynkach, ale również wtedy, gdy przeprowadzana jest modernizacja starego systemu grzewczego.

Na czym polega montaż powietrznej pompy ciepła?

W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda monoblok nowej generacji. Samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów, a jego instalacja nie zajmuje dużo czasu. Pompy monoblok są w całości przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz instalacją. Naszym klientom proponujemy szybkie terminy montażu, dzięki czemu nie musisz długo czekać na rozpoczęcie oszczędzania. Nasi pracownicy to fachowcy najwyższej klasy znający się na specyfice pracy pomp ciepła, dlatego montaż takiego urządzenia idzie im bardzo szybko. Decydując się na zakup powietrznej pompy ciepła Dragon, nie musisz obawiać się tego, że na Twojej działce będą wykonywane wykopy lub odwierty. Tego typu urządzenia nie wymagają bowiem przeprowadzania żadnych prac ziemnych.

Pompy ciepła monoblok montuje się poprzez wykonanie odpowiednich przyłączy wodnych i wpięciu monobloka do instalacji centralnego ogrzewania. Urządzenia tego typu charakteryzują się cichą pracą, bezawaryjnością, doskonałą izolacją termiczną, a do tego są szczelne, dzięki czemu podczas montażu nie trzeba przeprowadzać czasochłonnej kontroli szczelności.